Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow
O nás

O nás

přes 30 let <br>zkušeností

přes 30 let
zkušeností

přes 1 000 000 tun<br> v silech na obilí

přes 1 000 000 tun
v silech na obilí

přes 300 instalovaných<br> sušiček STELA

přes 300 instalovaných
sušiček STELA

Společnost PAWLICA s.r.o. s více než 30letou zkušeností dodává velkým i malým zemědělcům
nejen v České republice kvalitní technologie pro posklizňovou úpravu zrnin a dalších komodit.

scroll
Mise společnosti Historie společnosti Současnost Naše značky Spolupráce
O nás

O nás

Společnost PAWLICA s.r.o. s více než 30letou zkušeností dodává velkým i malým zemědělcům nejen v České republice kvalitní technologie pro posklizňovou úpravu zrnin a dalších komodit. Naše nabídka zahrnuje zemědělské a průmyslové sušárny, sítové čističky obilí, dopravníky, pozinkovaná sila na obilí a mnoho dalších produktů od předních zahraničních výrobců, jejichž vzájemná kombinace vytváří perfektně fungující celek - posklizňovou linku PAWLICA.

Zaslat dotaz

Mise společnosti

Přinášíme individuální řešení pro malé i velké podniky ušité na míru. Spolehlivost, samoobslužnost, nízké provozní náklady, a především rychlá návratnost investic usnadňují a zkvalitňují práci nejedné generaci uživatelů.

Tradice, spolehlivost, důvěra, poctivost, osobní přístup a úcta jsou hodnoty, se kterými přistupujeme jak ke svým zákazníkům, tak k našim zaměstnancům. Rádi pracujeme jak s lidmi, tak pro lidi. Naší snahou je být spolehlivým a dlouhodobým partnerem, přinášejícím kvalitní, individuální, chytré a komplexní řešení pro každého zemědělce.

Historie společnosti

Vznik společnosti PAWLICA s.r.o. se datuje k roku 1998, kdy se její zakladatel Ing. Rudolf Pawlica, CSc., rozhodl opustit kariéru ve Výzkumném ústavu zemědělské techniky v Praze-Řepích a vydal se na podnikatelskou dráhu. Firma od počátku dodávala na český trh technologie pro posklizňovou úpravu obilovin. Obor posklizňových linek byl životním osudem Ing. Rudolfa Pawlici.

Více o historii společnosti

Současnost

Filozofií firmy PAWLICA je od počátku dodávka kvalitních technologií a servisu. Během naší historie jsme se seznámili s řadou výrobců či dodavatelů a zůstali jsme pouze u spolupráce s těmi nejlepšími z Evropy a USA. Značka PAWLICA se stala symbolem kvalitní a funkční posklizňové linky nebo skladu jak pro farmáře, tak pro průmyslové podniky. 

Naše obchodní aktivity se zaměřují především na Českou republiku, kde realizujeme většinu zakázek, a dále na Polsko a Slovensko. 

Více o současnosti

Naše obchodní značky

Technologie, jež dodáváme do našich posklizňových linek, pocházejí od ověřených zahraničních partnerů, kteří nabízejí specializované produkty nejvyšší kvality. Již řadu let zastupujeme:

  • STELA německý výrobce sušiček 
  • BROCK americký výrobce sil 
  • BIN polský exportní výrobce sil
  • GEBR. RUBERG německý výrobce předčističek a čističek
  • SKANDIA a JEMA skandinávské dopravníky
  • HUTCHINSON SØBY americký dopravní systém Grain Pump 
  • PFEUFFER německé laboratorní přístroje
  • BOMILL bonitační třídičky zrnin 
  • PAWLICA TruckScale silniční mostové váhy 
Chci se dozvědět více

Vzájemná spolupráce - trojlístek firem

V roce 2019 jsme rozšířili svoje podnikatelské aktivity do oblasti živočišné výroby díky společnosti AGE s.r.o. Ta je dlouholetým dodavatelem komplexních stájových technologií pro chovy drůbeže a prasat. Úspěšně realizuje stavby moderně vybavených hal „na klíč" nebo na přání zákazníka dodává jednotlivé systémy do již existujících provozů. AGE s.r.o. má také vlastní moderní robotickou výrobu ocelových hal, výrobu hrazení pro prasata a produkuje i řadu dalších technologických výrobků do zemědělství. Sídlo společnosti je v Českém Meziříčí, kde se rovněž nachází pobočka společnosti PAWLICA s.r.o.

Třetí podnikatelskou divizí je Pawlica Export PL. Díky velkému zájmu  o kvalitní posklizňové technologie ze stran polských farmářů, byla zřízena pobočka ve Wroclavi, pod vedením spolumajitele Ing. Slawomira Zembrzyckého. Během první úspěšné sezóny bylo v Polsku nainstalováno šestnáct sušiček STELA, čtyři čističky GEBR. RUBERG a byla provedena kompletní rekonstrukce posklizňové linky v GR Bojanowo. V současnosti jsou naplánovány další projekty na stavbu sušiček i kompletních skladovacích areálů se sily BROCK i BIN. Společně tento trojlístek firem utváří celek vystupující pod názvem PAWLICA EXPORT.

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc