Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow
Dopravníky na obilí

Dopravníky na obilí

Dodávka <br>na klíč

Dodávka
na klíč

Vysoký výkon <br>a kvalitní provedení

Vysoký výkon
a kvalitní provedení

Šetrná <br>přeprava zrnin

Šetrná
přeprava zrnin

Výkonné a šetrné dopravníky pro efektivní
přepravu zrnin v rámci posklizňové linky.

scroll
REDLERY A ELEVÁTORY PÁSOVÉ DOPRAVNÍKY OBILNÍ PUMPY Reference
Dopravníky na obilí

Kvalitní a šetrné dopravníky na obilí

Při navrhování dopravních cest pro naše posklizňové linky se opíráme o léty prověřené a specializované výrobce SKANDIA a JEMA. Pro plnění sil pak opakovaně úspěšně využíváme obilní pumpy výrobců HUTCHINSON a SØBY. Sortiment těchto čtyř výrobců zahrnuje různé druhy dopravníků pro horizontální i vertikální dopravu obilí. Jejich předností je vysoký výkon při nízkém příkonu energie, velmi dobré konstrukční řešení, bezporuchovost a dlouhá životnost. 

  • snadná montáž
  • vysoký výkon
  • dlouhá životnost
  • kvalitní provedení
  • široká nabídka typů pro vertikální a horizontální dopravu
  • šetrnost k přepravovanému materiálu

REDLERY A ELEVÁTORY

Nabízíme širokou řadu redlerů a dopravníků obilí od renomovaných výrobců SKANDIA a JEMA s výkony od 60 do 600 t/h, pro horizontální i vertikální dopravu obilí. Jejich předností je vysoký výkon při nízkém příkonu energie, velmi dobré konstrukční řešení, bezporuchovost a dlouhá životnost. Naše dopravníky na obilí jsou velice snadné na montáž a následnou údržbu.

PÁSOVÉ DOPRAVNÍKY JEMA

Pásové dopravníky představují modulový systém na bázi standardních elementů, které jestliže jsou správně kombinovány, mohou být sestaveny do různých dopravních systémů. Výhodou jsou malé vnější rozměry, nízká hmotnost, variabilita sestavy a jednoduchá montáž. 

K dispozici jsou modely T50, T51, T52 a BC400 s jmenovitými výkony 60, 105, 150 a 300 t/h. Pásy jsou dodávány v provedení olejiodolném, šachty jsou vyrobeny z galvanicky zinkovaného plechu s plastovými rolnami. Pro větší úhly stoupání lze osadit obilní dopravník pásem s vlnovcem nebo hrabičkami.

OBILNÍ PUMPY

V poslední době do našich projektů stále častěji navrhujeme na první pohled inovativní a netradiční technologii pro přepravu materiálu u sil, tzv. obilní pumpu GRAIN PUMP. V nabídce máme dvě řešení, první od amerického výrobce HUTCHINSON, druhé od dánského výrobce SØBY. Obilní pumpy se vyznačují šetrnou dopravou, vysokým výkonem a přitom nižší potřebou příkonu motoru. Poznejte obilní pumpy HUTCHINSON a SØBY, které dodáváme do posklizňových linek PAWLICA. 

REFERENCE

Kontaktní formulář

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc