Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow
Čističky a třídičky obilovin a zrnin

Čističky a třídičky obilovin a zrnin

Vynikající<br> kvalita čištění

Vynikající
kvalita čištění

Spolehlivý<br> výkon

Spolehlivý
výkon

Dlouhá<br> životnost

Dlouhá
životnost

Čističky zrnin GEBR. RUBERG jsou díky své robustní konstrukci,
spolehlivému provozu a vysokým výkonům ideálním pomocníkem pro každou farmu.

scroll
ČISTIČKY GEBR. RUBERG TŘÍDIČKY BOMILL Reference
Předčističky a čističky obilí, třídičky obilovin a dalších zrnin

ČISTIČKY PRO VYSOKÉ VÝKONY A KVALITU ČIŠTĚNÍ

Čistička obilí či čistička zrní je důležitým pomocníkem každého zemědělce. K čištění a třídění obilovin a dalších zrnin nabízíme kvalitní německé čističky a předčističky GEBR. RUBERG a bonitační třídičky švédského výrobce BoMill. Čističky zrnin GEBR. RUBERG jsou díky své robustní konstrukci a spolehlivému výkonu od 40 t ideální do linek na příjem z pole nebo z akumulačních sil. Pro třídění zrn podle kvality nabízíme bonitační třídičky obilovin BoMill, jejichž technologie umožňuje analyzovat a identifikovat každé jádro v dávce zrna a roztřídit jádra do frakcí s certifikovanou kvalitou.

  • garantovaný výkon stroje 
  • šetrnost k zrnu
  • robustní konstrukce 
  • variabilita oddělovaných frakcí 
  • snadná obsluha 
  • krouživý pohyb sít 

ČISTIČKY OBILÍ GEBR. RUBERG JSOU VÝKONNÉ A SPOLEHLIVÉ

Čističky obilí GEBR. RUBERG nabízí jedinečnou konstrukci sítové skříně se stabilním sklonem sít 3° a krouživým pohybem. Oproti klasickým čističkám s přímovratným pohybem, kde je k aktivní čisticí práci využívána pouze střední část sít, je díky kruhovému pohybu sít čističek na obilí GEBR. RUBERG využita celá jejich plocha.  Předčističky a čističky GEBR. Ruberg vynikají spolehlivostí výkonu při vysoké kvalitě výstupního materiálu. 

KVALITATIVNÍ TŘÍDIČKY OBILOVIN BOMILL

Bonitační třídičky zrn BoMill jsou  vhodné pro třídění zrn podle kvality, a to ve velkém měřítku. To je činí ideálními pomocníky například pro mlýny, sladovny a sila, které chtějí plně využít potenciálu svého zrna. Technologie třídění zrn podle kvality patentovaná firmou BoMill umožňuje analyzovat a identifikovat každé jádro v dávce zrna a roztřídit jádra do frakcí s certifikovanou kvalitou. Rychlost je plně kompatibilní s potřebami průmyslové manipulace se zrnem. V této kategorii nabízím dva modely s odlišnými výkony a zaměřením. 

REFERENCE

Dejte o nás vědět...

soc soc