Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow
Příjmová hala, <br>expedice, vážení

Příjmová hala,
expedice, vážení

Vysoký <br>výkon příjmu

Vysoký
výkon příjmu

Vážení<br> kamionů do 60 t

Vážení
kamionů do 60 t

Snadná<br>expedice

Snadná
expedice

Posklizňové technologie firmy PAWLICA Vám usnadní příjem
i expedici obilovin a jiných zrnin.

scroll
PŘÍJEM A EXPEDICE VÁŽENÍ Reference
Příjmová hala, expedice, vážení

Rychlý příjem a expedice Vašeho obilí

Starší posklizňové linky se často potýkají s problémem nedostatečně výkonného příjmu, čímž se zpomalují a komplikují žně. S naší pomocí se však může příjem Vaší linky několikanásobně zvýšit, a to instalací nového příjmového koše. Doprava materiálu od příjmu je řešena pomocí dopravníků SKANDIA. Výkon příjmu se tak nejčastěji pohybuje mezi 40 až 250 t/h, ale může být i vyšší. Na přání zákazníka můžeme instalovat i dva příjmové koše do jedné posklizňové linky, každý pro jiný druh materiálu. Pro expedici nebo jako manipulační mezizásobníky k vyrovnávání rozdílných výkonů dopravních cest mezi procesy posklizňové linky využíváme akumulační a expediční zásobníky české výroby z ocelové konstrukce. Jejich objem se pohybuje mezi 30 a 60 t a podjezdová výška činí 4,5 m. Expediční zásobníky je možné osadit tenzometrickým vážením. Alternativní variantou je instalace silniční mostové váhy PAWLICA TruckScale s váživostí do 60 t. 

  • výkon příjmu 40 - 250 t/h
  • bezezbytkový příjem
  • dlouhá životnost
  • expediční zásobníky s objemem 30 - 60 t
  • možnost tenzometrického vážení
  • možnost vážení kamionů do 60 t

PŘÍJMOVÝ KOŠ A EXPEDICE

Zkušenost ověřená léty praxe ukázala, že je velmi výhodně sdružit část příjmu a expedice do jedné haly. Vstup a výstup komodity je pěkně pod kontrolou na jednom místě a zároveň velmi často ušetříme i množství přesypů a šetříme dopravní cesty. 

VÁŽENÍ

Pro příjem a nakládku obilí nabízíme tři varianty vah. První variantou je průtočná váha JESMA, jež je navržena pro průběžné vážení velkých objemů obilí a sypkých materiálů s cílem dosáhnout vysoké provozní spolehlivosti a přesnosti s certifikací pro obchodní účely. Druhou variantou je silniční mostová váha PAWLICA TruckScale. V zemědělských podnicích se nejčastěji využívá v provedení zapuštěném, zarovnaném s okolním terénem. Obvyklý rozměr pro zemědělské podniky bývá 3 x 18 m s váživostí do 60 t. Třetí alternativou k vážení při nakládce je použití tenzometrických vah na expedičních zásobních. 

Potřebuji poradit s vážením

reference

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc