Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow
Současnost společnosti

Současnost společnosti

Kvalita

Kvalita

Partnerství

Partnerství

Spolehlivost

Spolehlivost

Při navrhování posklizňových linek a skladů na obilí
používáme technologie od prověřených výrobců.

scroll
Filozofie
Současnost společnosti

Současnost společnosti

Filozofií firmy PAWLICA je od počátku dodávka kvalitních technologií a servisu. Během naši historie jsme se seznámili s řadou výrobců či dodavatelů a zůstali jsme pouze u spolupráce s těmi nejlepšími z Evropy a USA. Značka PAWLICA se stala symbolem kvalitní a funkční posklizňové linky nebo skladu jak pro farmáře, tak pro průmyslové podniky. V současnosti na trh dodáváme moderní technologie pro skladování obilovin od ověřených zahraničních partnerů, kteří nabízejí specializované produkty nejvyšší kvality. Naše obchodní aktivity se zaměřují především na Českou republiku, kde realizujeme většinu zakázek, a dále na Polsko a Slovensko. 

Již řadu let zastupujeme německého výrobce sušiček STELA, amerického výrobce sil BROCK, polského exportního výrobce sil BIN a německého výrobce precizních předčističek a čističek GEBR. RUBERG. Dopravní technologie dodáváme od skandinávských výrobců SKANDIA, JE-MA. Velmi populární dopravní technologií je americký dopravní systém Grain Pump od firmy HUTCHINSON a SOBY. Zastupujeme rovněž výrobce laboratorních přístrojů PFEUFFER z Německa, jehož přístroje stály na počátku našeho podnikání a dodnes nám dělají výbornou reklamu u zemědělců a potravinářů. V našem portfoliu mají místo i bonitační třídičky zrnin Bo Mill, průtočné váhy JESMA či silniční mostová váha PAWLICA TruckScale.

Propojení s výzkumem a praxí

Společnost neustále udržuje také kontakt s výzkumem a vývojem. V současné době pracujeme na projektech s Mendelovou univerzitou v Brně a Výzkumným ústavem zemědělského inženýrství v Praze-Ruzyni. Spolupracujeme s našimi zahraničními partnery na inovacích a zavádíme je do praxe. Jedním z příkladů je nová verze obilní pumpy SOBY, která vznikla na základě našich zkušeností.

Dejte o nás vědět...

soc soc