Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow
Příjmový koš<br> na obilí

Příjmový koš
na obilí

Výkon příjmu<br> 40-150 t/h

Výkon příjmu
40-150 t/h

Bezezbytkový <br>příjem

Bezezbytkový
příjem

Šetrná manipulace<br> se zrnem

Šetrná manipulace
se zrnem

Příjmové koše PAWLICA pro rychlé a bezezbytkové naskladnění Vašeho obilí.

scroll
Popis Vybavení vrat Reference
Příjmový koš

Rychlý a šetrný příjem obilí do posklizňové linky

Starší posklizňové linky se často potýkají s problémem nedostatečně výkonného příjmu, čímž se zpomalují a komplikují žně. S naší pomocí se však může příjem Vaší linky několikanásobně zvýšit, a to instalací nového příjmového koše. Doprava materiálu od příjmu je řešena pomocí dopravníků SKANDIA. Výkon příjmu se nejčastěji pohybuje mezi 40 až  250 t/h, ale může být i vyšší. Na přání zákazníka můžeme instalovat i dva příjmové koše do jedné posklizňové linky, každý pro jiný druh materiálu. 

 • výkon 40-250 t/h
 • bezezbytkový příjem
 • celoocelové provedení
 • vybírací redler s možností regulace výkonu

Příjem obilí pod střechou

Naše příjmové koše na obilí jsou celoocelové s šířkou 4,40 m. Délku koše je možné přizpůsobit dle přání zákazníka. Ocelový rošt je konstruován tak, aby na jeho povrchu nezůstávaly žádné zbytky obilí. Výkon příjmu se běžně pohybuje od 40 do 250 t/h, případně i více. Na dně příjmového koše je umístěn vybírací redler, jehož výkon lze regulovat prostřednictvím frekvenčního měniče.

Koše většinou umísťujeme v příjmové hale, která má ocelovou konstrukci s opláštěním a zastřešením z trapézových plechů. Součástí haly jsou vrata s průjezdnou výškou až 12 m, která je možné vybavit protiprůvanovou rolovací plachtou. Je zde také možnost instalace sekvenčních lamelových vrat Hörmann. V hale mohou být umístěny také expediční zásobníky a může tak sloužit pro expedici zboží.

Poslat dotaz

POPIS

Do příjmové haly je možné nainstalovat německá plachtová rolovací vrata typu BIG RIB. Vrata dodáváme primárně v rozměrech 4,5 m (šířka) a 9,0 m (výška) nebo 4,0 m (šířka) a 4,5 m (výška). Možností je také verze s rozměry na míru např. výšky až 12 m. Ocelové prvky vrat jsou v žárově zinkovaném provedení. Životnost plachty je 25 let. 

Plachtová vrata jsou vedena ve vodicích lištách o šířce 13,5 cm, které jsou opatřeny kartáčky pro plynulý a tichý chod. Kartáčky dále těsní oddělovaný prostor od atmosférických srážek a větru. Konstrukční prvky jsou masivnější než u předchozích modelů vrat. Vlastní konstrukce a motorizace vrat je natolik zesílená, že není potřeba žádné meteostanice či dešťového čidla. Vrata se neotevírají ani v silném větru a jsou schopna odolat až 125 km/h  větru nárazového. Horní hřídel vrat spolu se silným motorem jsou opatřeny masivním ocelovým boxem/stříškou. Konstrukce plachty je tvořena ze silnostěnných trubek, přičemž samotná plachta je 550 g/m2 s PES mřížkou a nástřikem PVC.  Plachtu lze objednat v pěti barevných variantách, má 60% propustnost světla a je UV stabilní. 

Možnosti vybavení vrat BIG RIB

 • otevírání pomocí dálkového ovladače
 • optická závora pro zastavení vrat v případě nežádoucího předmětu ve směru jejich uzavření
 • možnost potisku plachty logem zákazníka
 • zúžené vodicí prvky
 • bezpečnostní šrafování
 • bezpečnostní klíčový vypínač
 • zajišťujeme dodávku a montáž vrat na klíč

Reference

Kontaktní formulář

Dejte o nás vědět...

soc soc