Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow
ČISTIČKA OBILÍ RV

ČISTIČKA OBILÍ RV

Výkon 40 t/h<br>a 60 t/h

Výkon 40 t/h
a 60 t/h

Recirkulace <br>čisticího vzduchu

Recirkulace
čisticího vzduchu

Nízké opotřebení <br>a servisní nároky

Nízké opotřebení
a servisní nároky

Předčištění a hlavní čištění obilí a zrnin jedině se sítovou čističkou na obilí RV.

scroll
Představení Popis Galerie Reference
Čistička obilí RV

ČISTIČKY OBILÍ RV PRO MENŠÍ POSKLIZŇOVÉ LINKY

Sítové čističky na obilí RV slouží k předčištění a hlavnímu čištění obilí a zrnin, například řepky, kukuřice, pšenice a ječmene. Jejich robustní konstrukce a spolehlivý výkon je předurčují pro práci v linkách na příjem z pole nebo z akumulačních sil. Tyto čističky disponují systémem automatické regulace plnění a recirkulace čisticího vzduchu.

  • výkon 40 t/h a 60 t/h
  • recirkulace vstupního čisticího vzduchu
  • nízké opotřebení a servisní nároky
  • automatická regulace plnění

Čističky s větší čisticí plochou

Sítové čističky na obilí RV slouží k použití v systémech sil, skladech, mlýnech, sladovnách, pivovarech a systémech přípravy semen. Nejmodernější technologie RUBERG je výsledkem generací zkušeností. Využijte našich odborných znalostí v oblasti předběžného a hlavního čištění obilovin, olejnin, luštěnin, sladu, kávy atd.

Oproti klasickým obilním čističkám s přímovratným pohybem, kde je k aktivní čisticí práci využívána pouze střední část sít, je díky kruhovému pohybu sít čističek Gebr. RUBERG využita celá jejich plocha. Pod síty jsou gumové kuličky, které zajišťují průběžné čištění sít. Kruhový pohyb a 100% využití čisticí plochy zaručují, že každé zrno bude na sítech otestováno a rozděleno.

Poslat dotaz

POPIS

Čističky RV mají předsíto a hlavní síto, přičemž čištěný materiál rozdělují na čtyři základní frakce – kvalita 1, kvalita 2 (zlomky), přepad nad předsítem a prach. Přepad a prach jsou sdružovány do prachové komory. Tyto čističky disponují systémem automatické regulace plnění a recirkulace čisticího vzduchu.

Vzduchové předčištění vstupního materiálu a ještě i následné vzduchové čištění výstupního materiálu zajišťují důkladné odsátí lehkých prachových částic. Jednoduché nastavení čističek RV a fyzická kontrola přes jejich inspekční okno umožňují obsluze snadnou kontrolu probíhajícího procesu. Obilní čističky RV vykazují malé opotřebení a servisní nároky. Mají také jednoduché a rychlé vyměňování sít s čelním vstupem a systémem dělených sít. Díky všem těmto vlastnostem jsou oblíbené u obsluhy posklizňových linek a skladů.

Ke stažení

RV technický list

PDF

Galerie

Reference

Kontaktní formulář

Dejte o nás vědět...

soc soc