Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow
NIR analyzátor <br>obilí GRANOLYSER

NIR analyzátor
obilí GRANOLYSER

Rychlé měření

Rychlé měření

NIR technologie

NIR technologie

Integrovaná tiskárna

Integrovaná tiskárna

GRANOLYSER jako kompletní laboratoř pro rozbor vzorků obilí z pole.

scroll
Představení
NIR analyzátor obilí GRANOLYSER

Rychlé měření vlhkosti obilovin a dalších ukazatelů

NIR analyzátor GRANOLYSER je jednoduše řečeno kompletní laboratoř pro rozbor vzorků obilí z pole. Systém stanovení výsledků je založen na principu měření diodového pole. Tato metoda je vhodná pro měření kvality veškerých zrnin, semen, luskovin a olejnin. Výsledek měření je zobrazován na displeji a je možné jej vytisknout. GRANOLYSER má také exportní funkci výsledků, které potom mohou být jednoduše zpracovány do excelové tabulky na běžném PC.

GRANOLYSER pracuje v rozsahu vlnových délek 950 až 1 550 nm s vysokou citlivostí, a proto poskytuje precizní výsledky při stanovení vlhkosti, obsahu proteinů (N-látek), olejů, hektolitrové váhy, sedimentačního indexu (Zelenyho test), obsahu glutenů a škrobu.

  • rychlý výsledek do 40 sekund
  • velký objem vzorku 600 ml
  • NIR technologie s vysokým rozlišením
  • kvalitní provedení
  • více než 1 000 skenů na vzorek
  • barevný 8“ displej
  • integrovaná tiskárna
  • atraktivní cena

Postup měření

Naplňte zásobník, zvolte měřený produkt na displeji a zapněte start. Granolyser odebere 600 ml vzorek na měření a provede 1 500x skenování. Potom je výsledek zobrazen na displeji. Výsledek je možné vytisknout. Granolyser má také exportní funkci výsledků, které potom mohou být jednoduše zpracovány do excelové tabulky na běžném PC.

Pohodlně si můžete ukládat svoje výsledky měření k výrobě vlastní kalibrační křivky. GRANOLYSER podporuje MLR a také PLSR kalibrační modely. Přístroj má integrovaný síťový adaptér a USB rozhraní na rozšíření pro převod dat, napojení na čtečku čárových kódů, klávesnici a paměťové karty.

Poslat dotaz

Kontaktní formulář

Dejte o nás vědět...

soc soc