Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow
Vlhkoměry a vybavení Pfeuffer

Vlhkoměry a vybavení Pfeuffer

Kvalitní<br>provedení

Kvalitní
provedení

Snadné<br>ovládání

Snadné
ovládání

Přesné<br> výsledky

Přesné
výsledky

Rychlé a přesné měření s laboratorními přístroji PFEUFFER

scroll
VLHKOMĚRY NA OBILÍ MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE VZORKOVAČE NA OBILÍ Reference
Vlhkoměry a vybavení Pfeuffer

Kvalitní měřicí přístroje nejen do laboratoří

Poznejte kvalitní vlhkoměry německé  značky PFEUFFER. Vedle klasických provozních vlhkoměrů na obilí, které se uplatňují k měření vlhkosti zrna přímo na poli, nabízíme také obchodní vlhkoměry pro komplexnější rozbory vzorků obilovin na farmě nebo v laboratořích. Nabídka laboratorních přístrojů výrobce PFEUFFER je však mnohem širší. Zahrnuje bonitační a měřicí přístroje k vykonávání různých analýz a měření, například analýzu piva, sladu a další. 

  • snadná obsluha
  • přesné výsledky měření
  • kvalitní provedení
  • dlouhá životnost
  • široká nabídka laboratorních přístrojů
  • laboratorní i terénní použití

Kvalitní měřící přístroje nejen do laboratoří

Vedle klasických provozních vlhkoměrů na obilí, které se uplatňují k měření vlhkosti zrna přímo na poli, nabízíme také obchodní vlhkoměry pro komplexnější rozbory vzorků obilovin na farmě nebo v laboratořích. Nabídka laboratorních přístrojů výrobce PFEUFFER je velmi široká. Zahrnuje bonitační a měřící přístroje k vykonávání různých analýz a měření, například analýzu piva, sladu a další.

VLHKOMĚRY NA OBILÍ

Rychlé a přesné měření vlhkosti obilí přímo na poli

Vlhkost obilí při sklizni je jedním z nejdůležitějších ukazatelů ovlivňujících následný prodej a zpeněžení vypěstované komodity. S našimi vlhkoměry na obilí budete mít práci jednoduchou. Vlhkoměry na obilí PFEUFFER jsou vyvinuty tak, aby velice přesně měřily vlhkost zrna buď v pevném nebo rozemletém stavu. Nabízíme modely, které je možné využít k měření vlhkosti zrna přímo na poli, nebo obchodní vlhkoměry pro komplexnější rozbory vzorků obilovin na farmě či laboratořích.

MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE

Bonitační a měřící přístroje PFEUFFER usnadní práci v nejedné  potravinářsky zaměřené laboratoři. Nabízíme řadu přístrojů k provádění různých měření  a analýz (například pro analýzu piva či sladu). Mezi hlavní výhody bonitačních přístrojů PFEUFFER patří snadná obsluha, rychlé vyhodnocení a přesné výsledky.

  • Renomovaná německá značka
  • Snadná obsluha
  • Rychlé a přesné měření

VZORKOVAČE NA OBILÍ

Vlhkost v obilí při sklizni je jedním z nejdůležitějších ukazatelů ovlivňujících následný prodej a zpeněžení vypěstované komodity. S našimi vlhkoměry na obilí budete mít práci jednoduchou.

Naše poslední reference

Dejte o nás vědět…

soc soc