Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow
Vlhkoměry a vybavení Pfeuffer

Vlhkoměry a vybavení Pfeuffer

Kvalitní<br>provedení

Kvalitní
provedení

Snadné<br>ovládání

Snadné
ovládání

Přesné<br> výsledky

Přesné
výsledky

Rychlé a přesné měření s laboratorními přístroji PFEUFFER

scroll
VLHKOMĚRY NA OBILÍ MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE VZORKOVAČE NA OBILÍ Reference

Kvalitní měřicí přístroje nejen do laboratoří

Poznejte kvalitní vlhkoměry německé  značky PFEUFFER. Vedle klasických provozních vlhkoměrů na obilí, které se uplatňují k měření vlhkosti zrna přímo na poli, nabízíme také obchodní vlhkoměry pro komplexnější rozbory vzorků obilovin na farmě nebo v laboratořích. Nabídka laboratorních přístrojů výrobce PFEUFFER je však mnohem širší. Zahrnuje bonitační a měřicí přístroje k vykonávání různých analýz a měření, například analýzu piva, sladu a další. 

  • snadná obsluha
  • přesné výsledky měření
  • kvalitní provedení
  • dlouhá životnost
  • široká nabídka laboratorních přístrojů
  • laboratorní i terénní použití

Kvalitní měřící přístroje nejen do laboratoří

Vedle klasických provozních vlhkoměrů na obilí, které se uplatňují k měření vlhkosti zrna přímo na poli, nabízíme také obchodní vlhkoměry pro komplexnější rozbory vzorků obilovin na farmě nebo v laboratořích. Nabídka laboratorních přístrojů výrobce PFEUFFER je velmi široká. Zahrnuje bonitační a měřící přístroje k vykonávání různých analýz a měření, například analýzu piva, sladu a další.

VLHKOMĚRY NA OBILÍ

Rychlé a přesné měření vlhkosti obilí přímo na poli

Vlhkost obilí při sklizni je jedním z nejdůležitějších ukazatelů ovlivňujících následný prodej a zpeněžení vypěstované komodity. S našimi vlhkoměry na obilí budete mít práci jednoduchou. Vlhkoměry na obilí PFEUFFER jsou vyvinuty tak, aby velice přesně měřily vlhkost zrna buď v pevném nebo rozemletém stavu. Nabízíme modely, které je možné využít k měření vlhkosti zrna přímo na poli, nebo obchodní vlhkoměry pro komplexnější rozbory vzorků obilovin na farmě či laboratořích.

MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE

Bonitační a měřící přístroje PFEUFFER usnadní práci v nejedné  potravinářsky zaměřené laboratoři. Nabízíme řadu přístrojů k provádění různých měření  a analýz (například pro analýzu piva či sladu). Mezi hlavní výhody bonitačních přístrojů PFEUFFER patří snadná obsluha, rychlé vyhodnocení a přesné výsledky.

  • Renomovaná německá značka
  • Snadná obsluha
  • Rychlé a přesné měření

VZORKOVAČE NA OBILÍ

Vlhkost v obilí při sklizni je jedním z nejdůležitějších ukazatelů ovlivňujících následný prodej a zpeněžení vypěstované komodity. S našimi vlhkoměry na obilí budete mít práci jednoduchou.

Naše poslední reference

Dejte o nás vědět…

soc soc