Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow
Export společnosti

Export společnosti

Kvalita

Kvalita

Spolehlivost

Spolehlivost

Partnerství

Partnerství

Společnost Pawlica s.r.o. má také mnoho zahraničních aktivit.
Český trh je malý, a tak hledá uplatnění pro svoje technologie i v jiných zemích.

scroll
Export společnosti

Export společnosti

Společnost Pawlica s.r.o. má také mnoho zahraničních aktivit. Český trh je malý, a tak hledá uplatnění pro svoje technologie i v jiných zemích. Kromě Slovenské republiky, kde má již delší dobu své zastoupení, působí dlouhodobě také v Polsku. Zájem polských farmářů o kvalitní posklizňové technologie je velký, a proto zde firma neměla o zakázky nouzi. Z toho důvodu byla zřízena pobočka ve Wroclavi, která funguje pod vedením spolumajitele Ing. Slawomira Zembrzyckého. Během první úspěšné sezóny bylo v Polsku nainstalováno šestnáct sušiček STELA včetně novinky s dvoustupňovým ohřevem vzduchu BiTurbo, čtyři čističky GEBR. RUBERG a byla provedena kompletní rekonstrukce posklizňové linky v GR Bojanowo. V současnosti jsou naplánovány další projekty na stavbu sušiček i kompletních skladovacích areálů se sily BROCK, BIN a MFS.

V roce 2013 firma PAWLICA s.r.o. zahájila činnost v další zemi, a sice Slovinsku. Zde pod hlavičkou firmy STELA Engineering GmbH., která je společnou firmou firmy PAWLICA a STELA LAXHUBER GmbH, realizovala projekt pro zemědělsko-potravinářskou skupinu Panvita nedaleko města Maribor. Vedle sušičky STELA BiTurbo o výkonu 50 t/hod. na kukuřici sem byla dodána také předčistička GEBR. RUBERG RUV 200 a dopravní systémy Skandia. To vše v protivýbušném provedení ATEX a s prašností do 10 mg/m3. Zároveň zde bylo provedeno také repasování stávajících sil. Značka STELA Engineering GmbH bude i nadále sloužit pro společné projekty ve východní Evropě s firmou STELA LAXHUBER GmbH. Tímto výčtem zahraniční aktivity společnosti PAWLICA s.r.o. nekončí. Další projekty na posklizňové linky jsou rozjížděny například v Srbsku,  Ukrajině a Pobaltí.

PAWLICA s.r.o. patří do skupiny společností s nejvyšší úrovní kredibility v České republice. Společnost splnila nejpřísnější kritéria kredibility a spolehlivosti za období posledních deseti let, a proto patří do exkluzivní skupiny 0,2 % českých firem, které mohou používat certifikaci AAA jako symbol nejvyššího ratingového hodnocení. Exportní dodávky do jiných členských států Evropské unie jsou osobám registrovaným k dani v jiném členském státě účtovány bez DPH v režimu reverse charge. V případě požadavku odběratele a v návaznosti na jeho finanční možnosti a podmínky obchodního případu zajistíme exportní financování dodávek.

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc