+420 235 301 321
   +420 720 948 813
PAWLICA E-SHOP
  • Čeština216
  • Slovak

Místo laboratoře jeden přístroj

NIR analýza zrnin, aneb místo laboratoře jeden přístroj - GRANOLYSER

Firma Pfeuffer připravuje první dodávky nového NIR analyzátoru značky GRANOLYSER do České republiky. Cílem je poskytnout jeden přístroj, který zpracuje hlavní ukazatele zrnin, semen, luskovin a olejnin během jednoho rychlého měření.

Přednosti:

rychlý výsledek do 40 sekund
velký objem vzorku: 600 ml
NIR technologie s vysokým rozlišením
více než 1000 skenů na vzorek
barevný 8" displej
integrovaná tiskárna
atraktivní cena

Použití NIR analyzátoru 

Granolyser je NIR analyzátor založen na principu měření diodového pole. Tato metoda měření je vhodná pro měření veškerých zrnin, semen, luskovin a olejnin. Pracuje v rozsahu vlnových délek 950 až 1550 mm s vysokou citlivostí zajišťující precizní výsledky při stanovení vlhkostí, obsahu proteinů, N-látek, olejů, sedimentačního indexu a obsahu glutenů v měřeném vzorku.

Postup měřění

Naplňte zásobník, zvolte měřený produkt na displeji a zapněte start. Granolyser odebere 600 ml vzorek na měření a provede 1.500x skenování. Potom je výsledek zobrazen na displeji. Výsledek je možné vytisknout. Granolyser má také exportní funkci výsledků, které potom mohou být jednoduše zpracovány do excelové tabulky na běžném PC.

Kalibrování GRANOLYSERU

Pohodlně si můžete ukládat svoje výsledky měření k výrobě vlastní kalibrační křivky. Granolyser podporuje MLR a také PLSR kalibrační modely.

Připojení

Granolyser má integrovaný síťový adaptér a USB rozhraní na rozšíření pro převod dat, napojení na čtečku čárových kódů, klávesnici a paměťové karty.

 

Více o produktu GRANOLYSER