Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Tři nová skladovací sila BROCK EVEREST ve Vlasaticích


Společnost PAWLICA s.r.o., zahájila v polovině března ve Vlasaticích v okrese Brno-venkov výstavbu skladovací kapacity pro VKS. Jedná se o 3 skladovací sila o celkové kapacitě 5.600 m3 pro investora FirstFarms Granero s.r.o. se sídlem ve Vlasaticích.

Dne 17.3.2021 oficiálně investor předal staveniště zástupci společnosti PAWLICA s.r.o. a tak mohly být zahájeny přípravné práce a hrubé terénní úpravy. Příznivé počasí napomohlo tomu, že již 22.4. zástupci stavební společnosti JOKA Moravský Krumlov, s.r.o. dokončili betonáž všech tří základových desek sil. V další fázi se vybudují základové patky pro ocelové konstrukce dopravních cest a spodní stavba pro technologii bude připravená a v předstihu.

Pozinkovaná skladovací sila amerického výrobce BROCK, z řady EVEREST, tak i dopravníky od předních evropských výrobců SKANDIA a SOBY jsou právě ve výrobě. Průběžně probíhá ve společnosti KS Hostěradice, s.r.o. i výroba veškerých ocelových konstrukcí a pochozích lávek.

Jakmile bude technologie na místě, zahájí se dle harmonogramu montáž sil, ocelových konstrukcí a dopravní technologie. Poslední fází bude obnova stávajících zpevněných ploch – komunikací a vybudování obslužných ploch okolo nové technologie.

Vybudováním nové skladovací kapacity získá společnost FirstFarms Granero s.r.o. pro svou výrobnu krmných směsí tak potřebnou před zásobu obilí. Se svým zaměřením na chov prasat a výměrou více jak 1000 ha se stalo vybudování skladovací kapacity ve Vlasaticích nutností.

Tým PAWLICA se těší vzájemné spolupráci!

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc