Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Sledujte s námi průběh výstavby posklizňové linky ve slovenských Malackách!


Jak celá výstavba pěti amerických sil BROCK s kapacitou 4x 3.040 tun + 1x 700 tun + 170 tun v pšenici probíhá budeme pravidelně dokumentovat a podělíme se o celý vývoj ve fotogalerii.

Pro společnost FirstFarms Agra M s.r.o. obhospodařující přibližně 21 000 hektarů zemědělské půdy na Slovensku v České republice a Rumunsku, jsme v okresu slovenských Malacek na přelomu října roku 2021 započali projekt k výstavbě posklizňové linky, která bude zahrnovat americká sila BROCK o celkové kapacitě 13.000 t, dopravníky SKANDIA o výkonu 150 t/h, příjmové koše o celkové délce 46 m, čističku GEBR.RUBERG RVS 150, nejúspornější sušárnu STELA v provedení BiTurbo a pět expedičních zásobníků s tenzometrickým vážením.

Společnost FirstFarms pěstuje různé plodiny na prodej i pro vlastní potřebu nebo jako krmivo pro živočišnou výrobu. Přestože některé dceřiné společnosti jsou si geograficky blízké, mezi obchodními jednotkami produkujícími plodiny jsou stále tak velké vzdálenosti, že dochází ke sdílení rizika, neboť je poměrně nepravděpodobné, že by všechny obchodní jednotky byly postiženy suchem nebo záplavami ve stejnou dobu.

Jak celá výstavba pěti amerických sil BROCK s kapacitou 4x 3.040 tun + 1x 700 tun + 170 tun v pšenici probíhá budeme pravidelně dokumentovat a podělíme se o celý vývoj v naší fotogalerii zde.

Všechna sila budou vybavena teploměrnými kabely, průběžným měřením výšky naskladnění, střešním protikondenzačním ventilátorem a také vysokotlakými ventilátory pro 100% provzdušnění materiálu.

Sledujte náš PAWLICA tým!

 

PRŮBĚH VÝSTAVBY

Dejte o nás vědět...

soc soc