Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Prestižní ocenění "Zlatá medaile" je doma!


U příležitosti výstavy Animal TECH 2023 jsme pro AGE s.r.o. získali na konci dubna prestižní ocenění Zlatá medaile, a to za centrální řídící systém pro halové technologie pro chov prasat AGE-VENT PIGS. Jedná se o novou vylepšenou řídící jednotku, která umožňuje řídit až 12 oddělení a 99 krmných míst stáje s prasaty.

Naše spolupracující společnost AGE s.r.o. nedávno zaznamenala velký úspěch. Již podruhé v řadě u příležitosti výstavy Animal Tech 2023 získala na konci dubna prestižní ocenění Zlatá medaile, a to za centrální řídící systém pro halové technologie pro chov prasat AGE-VENT PIGS.  Jedná se o novou vylepšenou řídící jednotku, která umožňuje řídit až 12 oddělení a 99 krmných míst stáje s prasaty. Řídící jednotky AGE - VENT jsou jednotky vlastního vývoje a výroby naší společnosti, nabízené již řadu let.

Kromě oceněného výrobku zlatou medailí naše firma představila v současné době velmi aktuální koncept ENERGETICKY UDRŽITELNÉ FARMY. Kde jsme mohli představit námi nabízené rekuperační jednotky značek Multiheat a Munters, které vedou k velmi významné až 70% úspoře energií. Další novinkou byl i voliérový systém značky TECNO italského výrobce, který je součásti skupiny AGCO největší agroskupiny na světě.

U této příležitosti jsme jako spoluvystavovatel PAWLICA s.r.o. měli možnost se setkat s našimi klienty a dodavateli. Děkujeme za jejich přízeň a spolupráci.

Gratulujeme naši společnosti AGE s.r.o. k úspěchu a těšíme se na další ročník.

PAWLICA & AGE tým

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc