Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Právě se děje! 2. etapa výstavby pro ZD UNČOVICE


Investor ZD UNČOVICE s námi již realizoval kompletní posklizňovou linku na středisku v Unčovicích v roce 2018, nyní probíhá 2. etapa výstavby, sledujte s námi!

Investor ZD UNČOVICE s námi již realizoval kompletní Posklizňovou linku na středisku v Unčovicích v roce 2018, a pro velkou spokojenost s funkčností a průběhem skladování sladovnického ječmene se v letošním roce rozhodnul o rozšíření o další skladovací kapacitu.

Druhá etapa posklizňové linky Unčovice, která je součástí patentovaného řešení PAWLICA, drží nastavený trend ve skladování sladovnického ječmene v amerických silech BROCK řady Everest. Realizace II. etapy započala během listopadu 2022 a plán dokončení je ve 2Q/2023.

Stávající skladovací kapacita bude navýšena o 6871 m3 ve třech nových silech, které budou modulovým řešením připojeny ke stávající lince pomocí švédských dopravníků SKANDIA v provedení Industry. Rychlost příjmových cest bude dodržena jako u stávající linky, tj. 150 t/hod v pšenici, resp. 132 tun/hod v ječmeni. Proces řízení a obsluhy linky zůstane zachován, takže i takto velký sklad o celkové kapacitě 13.650 tun pšenice, resp. 11.500 tun ječmene, může stále ovládat pouze jeden silomistr na jedné směně.

Celou výstavbu můžete sledovat na našich stránkách nebo na našem FB kanále krok za krokem!

PAWLICA tým

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc