Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Pět nových sil pro polského výrobce bioethanolu BIOAGRA S.A.


Polská společnost BIOAGRA S.A., která je významným výrobcem bioethanolu, je jedním z našich dlouholetých zákazníků. Společnost PAWLICA s.r.o. se stala jejím partnerem v dodávkách posklizňových linek již v roce 2015.

Nejvýkonnější sušárna kukuřice ve střední Evropě

Společnost PAWLICA s.r.o. se stala jejím partnerem v dodávkách posklizňových linek již v roce 2015, kdy jsme zde postavili novou sušičku STELA BiTurbo MDB-XN 3/18 SB, která je schopna sušit 1.000 t vlhké kukuřice denně. Jedná se o největší BITURBO ve střední Evropě!
Další zakázka a výstavba na sebe nenechala dlouho čekat. V roce 2017 jsme pro mateřský holding Bioagry, společnost BZK Group postavili další sušičku STELA BiTurbo MDB-XN 3/18 SB s výkonem sušení 1.000 t vlhké kukuřice denně. Tato obří suška, jenž leží hned vedle obytné zóny, je vybavena tlumiči hluku a speciálním zařízením na snížení prachových emisí. Dále pak dodali váhu JESMA JesIntake 500 (výkon 100 m3/hod) a instalovali dopravní cesty SKANDIA HEAVY DUTY o výkonu 100 t/hod. To vše v Prudniku, který nenáleží lihovaru.
V další etapě v roce 2019 jsme pomohli firmě BIOGRA rozšířit skladovací prostory, a to díky instalaci dvou sil BROCK americké výroby. Každé ze sil má skladovací kapacitu 4.982 t. 

Nový příjmový koš a další sila na kukuřici

V letošní roce spolupráce pokračuje. Čerstvě dokončená je etapa vybudování nového příjmového koše včetně dodání předčističky RUBERG RUV 200. Výkon příjmu vlhké kukuřice se tak zvýšil o 120 t/h. Zde v současnosti probíhá zkušební provoz. Zároveň jsme do Goswinowic letos v létě dodali průběžnou váhu JESMA a novou dopravní linii SKANDIA na kukuřičné výpalky (DDGS), který pracuje 7dní v týdnu 24 h denně.
Momentálně probíhají elektroinstalační a programátorské práce u 5 nových sil FRAME, které rozšíří skladovací prostory o dalších 12.600 t. Tato sila budou připravena k plnění pro kukuřičnou sklizeň.
Spolupráce se společností BIOAGRA S.A.  nás velice těší. Již několik po sobě jdoucích zakázek nás přesvědčilo o spokojenosti tohoto zákazníka, a ta je naší prioritou. Přejeme BIOAGŘE s novými technologiemi PAWLICA mnoho úspěchů.

 

Dejte o nás vědět...

soc soc