Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

PAWLICA a BROCK slaví 20 let spolupráce. Soutěžte s námi o zajímavé ceny!


Společnost PAWLICA letos slaví jubilejní 20. výročí spolupráce s americkým výrobcem sil BROCK, která dodává na český trh. Při této příležitosti se obě společnosti rozhodly věnovat naší redakci 20 kusů plechových boxů, o které s námi můžete soutěžit! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Společnost PAWLICA letos slaví jubilejní 20. výročí spolupráce s americkým výrobcem sil BROCK, která dodává na český trh. Při této příležitosti se obě společnosti rozhodly věnovat naší redakci 20 kusů plechových boxů, o které s námi můžete soutěžit! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Obiloviny jsou sezónní produkt, který nebývá zpravidla zpracováván ihned po sklizni, ale průběžně. Zemědělství a s ním související hospodaření s obilným fondem jsou proto obory, jejichž nedílnou součástí je i skladování. Ti hospodáři, kteří mají k dispozici prostory či zařízení, v nichž mohou materiál po žních uložit a uchovávat až do doby jeho dalšího zpracování, získávají konkurenční výhodu – obilí prodávají až za ekonomicky příznivých tržních podmínek.

Společnost PAWLICA dodává na český trh americká pozinkovaná sila na obilí značky BROCK. Jsou k dispozici v široké škále velikostí a objemů, určená jsou především pro větší posklizňové linky.

Sila BROCK jsou vyrobena z vlnitého plechu a nabízejí kapacitu 100 až 33 500 tun. V naší soutěži můžete vyhrát plechovku ve tvaru tohoto sila.

Stačí splnit tyto soutěžní podmínky:

  • Sledujte Facebookový a Instagramový profil webu Agroportal24h.cz a Facebookový profil firmy PAWLICA.
  • Pod soutěžní příspěvek na Instagramu nebo Facebooku napište odpověď na otázku „Kolik zrn pšenice se vejde do BROCK sila na obrázku?“ Vyberte z možností:
  • A) 10 500 až 11 000 zrn
  • B) 11 000 až 11 500 zrn
  • C) 11 500 až 12 000 zrn
  • V komentáři s odpovědí označte alespoň dva kamarády.

Dne 30.4.2022 náhodně vylosujeme 20 správných odpovědí. Na všechny reakce se těšíme.

SOUTĚŽ

Dejte o nás vědět...

soc soc