Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Nový systém větrání v silech BROCK


Sila na obilí BROCK jsou nyní vybavována novým a velmi účinným prvkem ventilace. Jedná se o takzvaný „Eave Vent Kit“, což je o průduch po celém obvodu střechy sila, namísto běžně používaných odvětrávacích komínků na střeše sila.

Ventilace sil musí být efektivní

Abychom mohli mluvit o skutečně kvalitním dlouhodobém skladování, je třeba v sile zajistit dostatečnou ventilaci. Větrání v obilních silech BROCK je umožněno prostřednictvím celoroštové podlahy se 100% ventilovanou plochou v celém průřezu sila. Maximální výška sila generuje extrémní tlak na roštové panely a jejich podpěry. Patentovaný tvar roštů TRI-CORR se zpevňujícím žebrem s kombinaci s podpěrami PARTHENON vykazují velmi vysokou pevnost a odolnost i při nejvyšších měrných tlacích generovaných sloupcem zrna.

Obilí vyžaduje kvalitní sklady

Novým a velmi účinným prvkem ventilace v silech BROCK je tzv. „Eave Vent Kit“. Jedná se o průduch po celém obvodu střechy sila, namísto běžně používaných odvětrávacích komínků na střeše sila. Patentované řešení „Eave Vent Kit“ umožňuje použít střešní panely bez prostupů, tedy hladké v celé délce, čímž eliminuje možnost zatékání do sil přes otvory kolem klasických komínků. V kombinaci se střešním protikondenzačním ventilátorem zajišťuje ideální proudění vzduchu pod střechou a tím odvod nasyceného vzduchu z prostoru mezi zrnem a střechou. Hlavní ventilaci zajišťují vysokotlaké radiální ventilátory.

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc