Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Nová kuželová akumulační sila BIN-KONSIL pro FARMU VENDOLSKÝ s.r.o.


Posklizňová linka PAWLICA na projektu BOHUŠOV jako první linka v České republice je vybavena novými kuželovými akumulačními sily BIN-KONSIL.

Kompletní výměna původní posklizňové technologie

FARMA VENDOLSKÝ s.r.o. je samostatná rodinná farma působící na Krnovsku podél hranice s Polskem. Pan Radek Vendolský obhospodařuje cca 1300 ha a pokračuje v rodinné tradici, která byla započata v této lokalitě jeho otcem Ing. Josefem Vendolským v 70.letech. Pan Vendolský se v roce 2021 rozhodnul pro kompletní výměnu původní posklizňové technologie ze 70. let za zcela novou, aby dosáhl větší skladovací kapacity a vyšší rychlosti příjmu při využití jednoho pracovníka obsluhy. Rychlost příjmu a čištění, prostřednictvím sítové čističky GEBR.RUBERG RVS60, nově bude dosahovat rychlosti 60 tun pšenice za hodinu. Naskladňování i vyskladňování obilních sil BIN s celoroštovou podlahou obstarává obilní pumpa dánského výrobce SOBY, která je dodána v bezezbytkovém provedení a systémem automatického napínaní řetězu. Německá sušička STELA model GDB ¼ S je osazená ve stacionárním provedení a její výkonnost při sušení pšenice je 14 tun/hod při odsušku 4%. Sušička STELA jako topné médium využívá kapalný technický plyn uskladněný v nadzemních nádržích, takže pracuje v ostrovním provozu a není závislá na veřejné síti zemního plynu.

Posklizňová linka PAWLICA na projektu BOHUŠOV jako první linka v České republice je vybavena novými kuželovými akumulačními sily BIN-KONSIL. Tato kuželová sila s rovným plechem úspěšně navazují na skladovací sila BIN-NBIN, která jsou již 30 let Evropským lídrem ve farmářských silech.

Dodané technologie

Kompletní nová automatizovaná Posklizňová linka PAWLICA se samostatným příjmem a expedicí, s čistící a sušící linkou vč. stacionární sušičky STELA a skladovacími sily BIN o kapacitě 2647 m3 zemědělských komodit.

  • 5x obilná sila BIN o celkové kapacitě 2647 m3 zemědělských komodit.
  • Čistička GEBR.RUBERG RVS60 o rychlosti 60 t/h v pšenici
  • Stacionární sušičky STELA GDB ¼ o výkonu při sušení 14 tun/hod při odsušku 4%.
  • Obilní pumpa dánského výrobce SOBY v bezezbytkovém provedení a systémem automatického napínaní řetězu
Dotaz na manažera projektu

Dejte o nás vědět...

soc soc