Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Naše pole 2021


Tímto bychom rádi poděkovali pořadateli Profi Press s.r.o. i jejímu generálnímu partnerovi bance ČSOB za organizaci celostátní výstavy Naše pole 2021, která se uskutečnila ve dnech 15. a 16. června v Nabočanech.

Tento již 21. ročník byl plný přehlídek polních pokusů, odrůd zemědělských plodin, ochrany a výživy rostlin a samozřejmě výstav zemědělské techniky a technologií.

Naše společnost PAWLICA s.r.o. a AGE s.r.o. společně s GrainTerminalem, která zde představovala svoji platformu pro obchod s komoditami, jsme byli účastni.

Společně jsme mohli našim návštěvníkům představit co obě naše společnosti nabízí a pohovořit o novinkách a současných trendech.

Naše posklizňové linky i modulární haly AGE se zakládají na špičkových technologických řešeních. Veškeré stavby naše společnosti dodávají od A do Z, tedy od bezplatné konzultace až po realizaci a zaškolení obsluhy, a zároveň ve snaze být dostupné jak velkým, tak i malým podnikům.

Současný vývoj nám dává jasně najevo, že budoucnost je v modernizaci, v technologických investicích, a tím ve snižování provozních nákladů.  Společnosti PAWLICA s.r.o. i AGE s.r.o. jsou připraveny svým zákazníkům toto poskytnout.

Děkujeme za Vaši přízeň i návštěvu na našich prezentacích, byla to velmi milá setkání,  jak v Nabočanech, tak na současně probíhající výstavě Polních dnů Bayer v Senici na Hané, kde jste se s naším týmem mohli také setkat.

PAWLICA a AGE tým

Dejte o nás vědět...

soc soc