Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Nabízíme nové i použité mobilní sušárny STELA


Pro letošní rok přicházíme s nabídkou jak NOVÝCH, tak POUŽITÝCH sušáren na obilí a kukuřici. POUŽITÉ SKLADEM-MUF 70 A MUF 110 SE ZÁRUKOU 1 ROK!!!

V naší nabídce naleznete:

Mobilní sušárnu kukuřice STELA MUF – tato řada mobilních sušáren je určena především k sušení kukuřice, slunečnice a řepky. Je ideálním řešením pro farmáře a podniky bez posklizňové linky. Sušičky MUF mohou pracovat přímo na poli nebo na dvoře farmy. Nabízí se ve výkonech sušení kukuřice od 45 do 150 t/den.

Mobilní sušárnu obilí STELA UNIVERSAL – tato typová řada STELA UNIVERSAL nabízí kompletně vybavené sušárny, namontované na podvozek včetně rozvaděče. Mají vlastní příjmovou násypku pro plnění nakladačem a odsun na valník z výšky 10 m. Sušičky jsou určeny pro sušení řepky, obilí či kukuřice, přičemž mohou sušit kontinuálně i dávkově. Sušička UNIVERSAL se často aplikuje jako hotový stroj jeřábem do nitra posklizňové linky a podvozek se vrátí do výrobního závodu. Nabízí se ve výkonech 12, 18 a 25 t/h.

Mobilnost sušáren má svoje výhody. Přináší možnost změny místa, čehož se využívá buď pro obsluhu několika skladů v různých lokalitách, například při poskytování služeb, nebo ke kooperaci podniků v různých výrobních oblastech. Další výhodou je okamžité řešení bez průtahů stavebního řízení, jelikož k nim není potřebné stavební povolení. 

Pro více informací kontaktujte ing.Františka Beneše., tel: +420 725 390 758

Dejte o nás vědět...

soc soc