Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

JesIntake - nová kontinuální váha pro příjem a nakládku sypkých materiálů (kopie)


V letošním roce jsme se stali zástupcem dánské společnosti Jesma, která se zabývá vývojem a výrobou vážicí a dávkovací techniky.

Průtočná váha pro přesné naskladňování a vyskladňování

Společnost PAWLICA s.r.o. se letos stala zástupcem dánského výrobce Jesma, který vyvíjí vážící techniku. Z jeho portfólia Vám můžeme nabídnout váhu JesIntake navrženou speciálně pro příjem a nakládku sypkých materiálů, jako jsou zrniny, prášky či granuláty s cílem dosáhnout vysoké provozní spolehlivosti a přesnosti. Váhy JesIntake jsou vhodné i pro vysoké průtoky a jsou k dispozici s přesností vyšší než 0,1 %. Vzhledem k vysoké přesnosti a optimální spolehlivosti jsou váhy k dispozici ve verzích schválených pro obchodní vážení podle MID, OIML R107 a R61, třída 0.2 a 0.5.

Váha se skládá z plně elektronického vážícího zásobníku a předzásobníku s individuálními posuvnými hradítky. Vážicí zásobník a předzásobník jsou osazeny v pevném a tuhém prachotěsném rámu. Rám je vybaven snadno odnímatelnými kryty, které poskytují přístup k nejdůležitějším dílům při servisu a údržbě. Pneumaticky ovládaná posuvná hradítka a velké kluzné úhly v zásobnících zaručují optimální vyprazdňování zásobníků a vysokou průtočnou kapacitu. 

Vysoká přesnost vážení zrn

Pro maximální provozní spolehlivost je váha vybavena elastomerovými ložisky. Elastomerová ložiska kompenzují jakékoliv nevyvážení během provozu a plně elektronický systém vážení s moderní filtrační technologií zajišťuje krátkou klidovou dobu, aby bylo dosaženo co nejvyššího průtoku a přesnosti. Veškerá elektroinstalace je osazena v prachotěsné skříni.

Pro řízení procesu vážení se používají speciální řídicí jednotky určené pro částečné vážení s indikací hmotnosti brutto/netto. Firma Jesma nabízí různá řešení podle individuálních požadavků zákazníka. Výsledky vážení mohou být přečteny na displeji nebo vytištěny s uvedením data a času.

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc