Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Jednoduché řešení pro plnění a vyskladňování obilních sil


Patentované řešení posklizňové úpravy PAWLICA se samostatným příjmem a expedicí, včetně čisticí linky s čističkou GEBR.RUBERG RVS100 a skladovacími sily FRAME.

Nové technologie pro posklizňovou úpravu

AGRO JESENICKO a.s. je dynamicky se rozvíjející firmou, hospodařící v současné době na výměře 2 300 ha orné půdy v katastrálních územích kolem obce Jeseníku nad Odrou.  Předseda představenstva Ing. Zdeněk Němeček v roce 2021 udělal zásadní rozhodnutí, kdy zrušil dvě malé zastaralé posklizňové linky vedlejších středisek a ve stávající hale na středisku Jeseník nad Odrou se rozhodnul vybudovat zcela novou technologii pro posklizňovou úpravu. Společnost PAWLICA vybavila stávající halu novým velkokapacitním pojezdovým příjmovým košem, dopravníky SKANDIA o výkonu 100 tun/hod. a německou sítovou čističkou GEBR.RUBERG RVS100. Příjmová a čistící část je technologicky propojená s venkovními podjezdovými expedičními zásobníky a kapacitě 3x 42 m3. Ve druhé etapě bude posklizňová linka rozšířena o 3ks skladovacích sila FRAME s celoroštovou provzdušňovanou podlahou o celkové kapacitě 7 056 m3 zemědělských komodit.  

Posklizňová linka PAWLICA na projektu Jeseník nad Odrou jako první linka v České republice je vybavena italskými skladovacími sily FRAME, které budou pro plnění a vyskladňování využívat dánskou obilní pumpu SOBY v provedení SG100. Toto jednoduché řešení pro plnění a vyskladňování obilních sil jedním oběžným dopravníkem, investorovi optimalizuje náklady pro zhotovení spodní stavby, odpadne investice do elevátorů a zjednoduší práci obsluhy v provozu.

Dodané technologie

  • 3x skladovacími sily FRAME FPN 18/11 o kapacitě 7 056 m3 zemědělských komodit
  • Dánská obilní pumpa SØBY v provedení SG100
  • Čistička GEBR.RU BERG RVS100
  • Dopravníky SKANDIA o výkonu 100 tun/hod
  • Venkovní podjezdové expediční zásobníky o kapacitě 3x 42 m3
Dotaz na manažera projektu

Dejte o nás vědět...

soc soc