Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

Děkujeme za návštěvu na Polních dnech 2022


Tímto bychom rádi poděkovali všem pořadatelům letošních Polních dnů a současně i návštěvníkům, kteří se dostavili k našemu stánku u těchto příležitostí.

PAWLICA s.r.o. společně s naší firmou AGE s.r.o. se letos objevily hned na několika výstavách.

Mohli jste nás navštívit v Rostěnicích, na tradiční osivářském Polním dni v Nabočanech, Senici na Hané, Kroměříži i na Kralovické zemědělské výstavě na Hadačce

Společně jsme Vám, našim návštěvníkům mohli představit co obě naše společnosti nabízí a pohovořit o novinkách a současných trendech.

Naše posklizňové linky i modulární haly AGE se zakládají na špičkových technologických řešeních. Jejich stavby naše společnosti dodávají od A do Z, tedy od bezplatné konzultace až po realizaci a zaškolení obsluhy, a zároveň ve snaze být dostupné jak velkým, tak i malým podnikům.

 

Současný vývoj nám dává jasně najevo, že budoucnost je v modernizaci, v technologických investicích a tím, ve snižování provozních nákladů.  Společnosti PAWLICA s.r.o. i AGE s.r.o. jsou připraveny svým zákazníkům toto poskytnout.

Byli jsme velmi potěšeni vaší účastí a o to více, když jste s námi symbolicky oslavili letošní již 30. výročí od založení firmy AGE s.r.o.

Děkujeme za vaši přízeň i návštěvu na našich prezentacích, byla to velmi milá setkání.

PAWLICA a AGE tým

 

Dejte o nás vědět...

soc soc