Školení sušičů Virtuální prohlídka +420 235 301 321 Servis
czech arrow

75leté jubileum společnosti Pfeuffer GmbH


Letošní rok je rokem výročním. Další v řadě oslav je 75leté jubileum od svého založení pro společnost Pfeuffer GmbH.

Zárodky společnosti zasel Franz Pfeuffer v roce 1947 založením poradenské a inženýrské kanceláře pro projektování mlýnů v Tiefenstockheimu v Dolních Frankách (Bavorsko). Pfeufferovy vynálezy a první výrobky – včetně zapisovače objemu těsta, skříní pro rychlé sušení a elektrického vlhkoměru – položily základy budoucího úspěchu společnosti. V 70. letech 20. století Pfeuffer realizoval koncept inovativního laboratorního třídicího stroje a předal podnik další generaci rodiny.

V roce 1981 Klaus a Rosemarie Pfeufferovi přestěhovali podnik do nedalekého Kitzingenu a rozšířili společnost Pfeuffer GmbH na vývojovou a výrobní firmu. V roce 2000 nastoupili jejich synové Frank-Joachim und Lothar Pfeuffer s rostoucím zaměřením na mezinárodní prodej. V roce 2006 získala nově založená společnost Pfeuffer Holding od dánské společnosti Rationel Kornservice A/S podnik na odběr vzorků.


 

V letech 2015 až 2022 vedení vyčlenilo značné investice do modernizace a rozšíření vývojových, výrobních a logistických kapacit středně velkého rodinného podniku v Kitzingenu, včetně dvou fotovoltaických elektráren pro udržitelné vlastní zásobování elektrickou energií.

S naší společností PAWLICA s.r.o. ji spojuje 30 let vzájemné spolupráce, kterou započal již Ing. Rudolf Pawlica CSc. v roce 1992.

Přejeme hodně štěstí a mnoho společných úspěšných let.

PAWLICA tým

NABÍDKA VLHKOMĚRŮ A LABORATORNÍHO VYBAVENÍ PFEUFFER

Dejte o nás vědět...

soc soc