+420 235 301 321
   +420 720 948 813
PAWLICA E-SHOP
  • Čeština1356
  • Slovak

Dny otevřených dveří 2019

Dny otevřených dveří 2019

Vážení obchodní partneři,

Rád bych vás touto cestou pozval na dvě nadcházející události firmy Pawlica s.r.o., které pro vás připravujeme ve spolupráci se Zemědělským družstvem Dolní Újezd (okr. Litomyšl) a Zemědělským obchodním družstvem Kámen (okr. Havlíčkův Brod). Letos si v těchto lokalitách v rámci Dnů otevřených dveří budete moci prohlédnout dvě modernizované posklizňové linky Pawlica, přičemž v obou podnicích jsme realizovali stavbu již v minulosti. Tato skutečnost nás velmi těší, neboť potvrzuje kvalitu našich produktů a služeb.

V loňském roce firma Pawlica s.r.o. prostřednictvím společnosti AGE s.r.o. vstoupila také do oblasti živočišné výroby. Naše nabídka halových technologií pro chov drůbeže a prasat je velmi široká a nebojím se říct, že i kvalitní. Mezi přední produkty jistě patří i multifunkční haly AGE, které lze využít nejen jako stáje pro zvířata, ale také například jako sklady obilí, náhradních dílů a podobně. Díky vlastní kovovýrobě máme nyní možnost realizace i dalších typů zemědělských staveb jako jsou například seníky, teletníky, nebo kravíny.

Projekt skupiny Pawlica a banky ČSOB, který chce pomoci zemědělcům realizovat vyšší ceny za jejich obiloviny, a přitom v bezpečném prostředí, je platforma www.GrainTerminal.cz. V současné chvíli již naši uživatelé realizují své první bezpečné obchody a aktuálně nabízíme velmi zajímavé poptávky zejména z Polska. Přijďte se o ní dozvědět více na našich akcích!


Na setkání s Vámi se těší

Ing. Petr Pawlica, MBA

Pozvánka Dny otevřených dveří Pawlica 2019 Pdf