+420 235 301 321
   +420 720 948 813
  • Čeština4
  • Angličtina78
  • Polština137
  • Serbština228
  • Ukrainština880
  • Slovak

Služby

Servis posklizňových linek PAWLICA

Na všechny naše výrobky poskytujeme standardní záruční i pozáruční servis. Servis provádíme vlastními certifikovanými servisními techniky nebo objednáváme smluvní partnery. Běžné náhradní díly máme skladem v Praze v naší 1.000 m2 skladově-výrobní hale v Ruzyni. Ostatní náhradní díly objednáváme od výrobců expres leteckou dopravou s doručením do 24 hodin.

Zajistíme Vám:

  • Předsezónní prohlídky
  • Mimosezónní prohlídky
  • Servis 24

Všechny servisní poptávky je třeba nahlásit našemu manažerovi servisu na email Turn on Javascript!nebo Turn on Javascript!. V případě havárie je možné použít mobilní telefon 720 948 813.                                                                                                                   

Projektování

Při navrhování posklizňových linek a skladů na obilí vycházíme z bohatých zkušeností naších projektových specialistů a konstruktérů. Strojní technologii do posklizňových linek dosazujeme vždy po dohodě se zákazníkem. Většinou se v klíčových strojích opíráme o produkty špičkových zahraničních výrobců a v běžném příslušenství linek o technologií tuzemskou. Výběr výrobců a dlouhodobá spolupráce s nimi nám umožňuje pohotovou realizaci jak kusových dodávek strojů, tak investičních celků.

V případě stavby posklizňové linky na klíč pro Vás připravíme návrh řešení, projekčně jej zpracujeme, zajistíme dodávky technologie na místo, strojní montáže celé technologie, elektromontáže, ASŘ, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a na závěr provedeme také zkušební provoz.

Při montážních pracích se jako inženýrská firma opíráme o partnerské montážní a servisní firmy, s nimiž zakázku řešíme.

Kompletní stavební řízení a kolaudace

V rámci našeho servisu a služeb poskytujeme i kompletní komunikaci s úřady, získání stavebního souhlasu a následně po instalaci kolaudačního souhlasu včetně všech nařízených měření. Máme vlastní specialisty, autorizované inženýry pro stavbu i technologii, interního stavebního projektanta a působíme celorepublikově. Tuto službu poskytujeme na základě objednávky s odsouhlaseným rozsahem a cenou. V případě  následné realizace díla je tato služba ZDARMA a je součástí kompletní ceny instalace.